top of page
vintage_wedding_slovakia.JPG

INFO

Máte radi netradičné, dobrodružné a výnimočné zážitky a chcete, aby aj vaša svadba bola jedným z nich? Som tu preto, aby sa aj tie najbláznivejšie predstavy stali skutočnosťou. Vaše nápady sú mojou inšpiráciou posúvať sa vpred. Predstavte mi ich, povedzte niečo o sebe a spolu dotvoríme všetko tak, že z výsledku budete nadšení.

Musím vás však varovať. Stereotypné videá neprodukujem, a tak môžu byť babičky sklamané. Som si však istý, že emócie a atmosféru vášho veľkého dňa dokážem zachytiť tak, že ho prežijete vždy tak intenzívne ako vtedy.

OBSADENOSŤ

Kvalita nad kvantitou, to je moja zásada. Každá svadba je pre mňa unikátnym dielom, na ktorom si dávam záležať. Chcem tvorbe svadobného videa venovať toľko času, koľko si zaslúži, aby bolo perfektné. Vy príprave svojej svadby venujete mnoho energie a času. Bolo by nefér, ak by som sa k nej staval inak.

Každoročne rezervujem maximálne 12-15 termínov svadieb. Nechávam si tak priestor, aby moja práca bola kvalitná a profesionálna.

Uvažujete nad svadbou v lese, na vyhliadkovej veži či v zabudnutých priemyselných budovách? Chcete sa ma na niečo opýtať alebo len v niečom poradiť? Smelo do toho!

*Cena pre rok 2023 začína na €1300

NAPÍŠTE MI  NIEČO O VÁS

Odoslané!

IČO: 52528022

DIČ: 1084020531

NAPÍŠ MI!

INSTAGRAM FEED

bottom of page